1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

altın arama çubukları!!

'Define Dedektörleri - Dedektör Kullanım Teknikleri' forumunda Definebilimi.com tarafından 1 Nisan 2018 tarihinde açılan konu

1. Definebilimi.com

Definebilimi.com DEFİNE BİLİMİ Site Yetkilisi

altın arama çubukları

Değerli arkadaşlar,yıladır altın arama çubukları definecilerin kulladığı alternatif bir arama seçeneğidir.bende bir çok arkadaşta gördüm kimi çok iddalı kimi kullanıma başlar başlamaz bırakmış.bazılarıda çubukları kötülerken yerine sihir kitaplarını satmaya çalışmış.dedektör sektörü ile kıyaslandığında arada ki fiat farkı haliyle uçurum.çubuklara özel form açmamın sebebi bundan sonra burada paylaşım yapacak arkadaşımız murat bey.
    ben murat beyle yaptığım görüşmelerde şunu çıkardım.murat bey çubuk satmaktan ziyade çubuk tanıtmayı ve tanıtarak satmayı pilanlıyan bir arkadaş.kendisi karabük ilinde ikamet eder.şimdi burada yapılan paylaşımlarda veya beğenilen çubuğun alım aşamasında benim alıcılara bir tavsiyem var.gidin yerinde görün deneyin öyle alın.define meraklısı olupta malzemesi olmayan arkadaş yoktur.ama işe yaramayan bir malzemeye kimsenin 5 kuruş para vermesini zaman kaybetmesini istemem.şimdiden bu sayfanın hayırlar getireceğine inanıyorum.

Son düzenleme: 14 Eylül 2018
    define işaretleri bunu beğendi.
  2. define işaretleri

define işaretleri Active Member Site Yetkilisi Super moderator

herzaman merak ettim bunun çalışma şeklini düzenini ancak daha beni aydınlatan olmadı.formumuza hayırlı olsun

3. Mfr Hunter

Mfr Hunter Well-Known Member Super moderator

Radyestezi mantığı ustam. Yapılışı ve mantığını anlattığın anda tüm çubuk satıcıları başına ekşir :) en kralını 100 tl lik maliyetle yaparsın fakat millet 3000 küsür tllere satar :)

4. yaşam ve güzellik

yaşam ve güzellik https://yasamveguzellik81.blogspot.com.tr

5. ayhan37

ayhan37 süper moderatör

ben çubukla metal bulana rastlamadım ama boşluk bulunuyor bildigim kadarıyla

Definebilimi.com bunu beğendi.
  6. Mfr Hunter

Metal anca frekanslı çubukla bulunur ustam. Diğer kıvır bük minerale doyur taktiği ile yapılan çubuklarda bende boşluktan başka bişey bulan bilmiyorum .birisi ben yaptım dese tanına gidip canlı yayın yapıcam :(

Definebilimi.com bunu beğendi.
  7. Definebilimi.com

Definebilimi.com DEFİNE BİLİMİ Site Yetkilisi

bi yapta görelim

8. Mfr Hunter

Bulursam çekicem filmini :)

Bu Sayfayı Paylaş

Blogger ile Paylaş
define işaretleri