1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

altın bulma işaretleri

'Define Sohbeti' forumunda osman tarafından 8 Eylül 2018 tarihinde açılan konu

 1. osman

  osman Well-Known Member

  altın bulma işaretleri
  Ülkemiz Define Işaretleri Bakımından Oldukça Zengin Bir Coğrafyaya Sahip. Bu Işaretlerden Yola Çıkarak Define Bulma Amacıyla Çalışmalar Yapan Birçok Araştırmacı Çalışmalarını Sürdürüyor. Modern Arkeolojinin Ilk Temellerini Atan Define Arayıcıları, Çalışmaları Ile Birçok Tarihi Eseri Ve Defineyi Gün Yüzüne Çıkarmaya Devam Ediyor.

  Kanunlarımıza Göre Yer Altından Çıkartılacak Tarihi Eser Ve Değerler Devlet Malı Sayılmaktadır. Bunları Bulanlara, Tarihi Dokuya Ve Eserlere Zarar Vermemek Kaydıyla Belli Bir Yüzde Devlet Tarafından Ödenmektedir. Birçok Il, Ilçe Ve Köyde, Define Bulma Ile Zengin Olan Ve Tarihi Eserleri Insanlığa Kazandıran Araştırmacı Mevcuttur.

  Define Bulma Işini Kaçak Yollarla Yapanlar Tabiki Her Dönem Oldu. Kanun Dışı Olan Bu Işi Kesinlikle Tercih Etmemek Gerekiyor. Böylece, Bulunan Değer Ülkemizde Kalmış Ve Insanlığa Hakkıyla Kazandırılmış Olur.

  Anadolu Coğrafyası Define Işaretleri Bakımından Oldukça Zengin Bir Yer. Birçok Kayaç, Mağara Ve Toprak Birikintisinde Define Işaretleri Yer Almaktadır. Bunları Okumayı Bilen Uzman Gözler, Kolaylıkla Bu Hazinelere Ulaşabilmektedir.

  Define Bulmanın Ana Noktasının Define Işaretlerini Takip Etmek Olduğunu Kolaylıkla Söyleyebiliriz. Bu Konuda Yayın Yapan Definebulma.com Adresi, Uzman Desteği Ve Yön Gösterici Makaleleri Ile Mutlaka Ziyaret Etmeniz Gereken Bir Site.

  Eğer Bu Konularda Bir Arayış Içindeyseniz Ve Çevrenizde Araştırma Yapmaya Uygun Yapılar Varsa, Kanunlar Çevresinde Çalışmalarınızı Sürdürebilirsiniz.

  Define Ararken Dikkat Edeceğiniz Bilgiler Vereceğim Sizlere Herkes Kalıplaşmış Sözlerle Anlatıyor Ben Direkt Olarak Aktarmaya Çalışacağım.


  *öncelikle Define Işi Nasip Işidir Nasibin Yoksa Ömrünü Versen Bulamazsın.i̇şte Bu Sebepten Öncelikle Niyet Sağlam Olacak Unutmayın Ki Her Şeyin Sahibi Olan Rabbi̇m Malı Istediğine Verir.
  Kısaca Bu Kural Şu Kalbinizi Temiz Tutacaksınız Ve Define Den Önce Dua Edeceksiniz Özellikle Ya Veki̇l Esması Ile.

  *ve Yalan Define Işinde Yalan Çoktur Ama Siz Yalandan Uzak Duracaksınız Bir Şeyleri Abartmayacaksınız Görmediğinizi Duymadığınızı Öyleymiş Gibi Anlatmayacaksınız Diliniz Doğru Olacak Ki Yaptığınız Işte Doğru Olsun.

  *aç Gözlülük Olmayacak ''bir Çıkarsa Yarısı Bana Diğer Yarısını Onlar Paylaşsın'' Yada Çoğu Benim Olacak Bu Içinizde Olduğu Sürece Size Topraktan Hiç Bir Şey Çıkmaz.

  *abdestli Olacaksınız Eşerken Ruhanilerin Şerrinden Korunmak Içindir Bu Zaten Müslümansınız Abdestsiz Gezmeme Niz Gerekiyor Da Neyse Siz Yinede Eşmeden Bir Abdest Alın.

  *i̇çinizdeki Korkuları Yenin Bilinç Altınızı Boşaltın Siz Eşerken Korktukça Ruhaniler Size Korkularınızla Oyun Oynarlar.

  *kesinlikle Açılan Mezar Odalarına Açar Açmaz Girmeyin Içerisi Gaz Doludur O Gazın Sonu Genelde Ölüm Olmaz Ama Ömür Boyu Çekersiniz Eliniz Ayağınız Çürümüş Suratınız Kaymış Şekilde Yaşamak Istemiyorsanız Buldum Buldum Delisi Olmayın Önce Havalandırın Sonra Girin.

  *mezar Yakınlarına Sakın Ha Işemeyin Sakın Bu Çok Kötü Bir Şey Bu Maddeyi Faklı Bir Makalemde Uzun Olarak Anlatacağım.

  *kazı Esnasında Çıkan Kemikleri Sakın Dışarıda Bırakmayın Tekrar Gömün. Şu An Hak Din Islam Ama Islamdan Önce Hıristiyanlık Vardı Eştigin Mezar Belki Bir Hırıstiyan Evliyanın Dı Belki Bir Cennetlik Kulundu Kemikleri Kırmayın Sağa Sola Atmayın Tekrar Kapatın.

  *kazı Esnasında Dilinize Hakim Olun Küfür Etmeyin Boş Yere Konuşmayın Orada Yatanı Rahatsız Etmeyin.

  *kazı Yaparken Kesinlikle Yalnız Kalmayın Tek Insan Her Zaman Korkar.

  *olağan Dışı Bir Şey Olursa Oradan Hemen Çıkın Uzaklaşın Dua Edin Tekrar Gelin Yine Farklı Şeyler Oluyorsa Oradan Uzaklaşın Eşti Iseniz Kapatın.

  *kesinlikle Oyma Kabartma Işaretleri Kırmayın Onlara Zarar Vermeyin Işaretin Içinde Değip Kıranlar Sadece Cahillik Etmiş Olur Sen Bulamasan Bile Başkası Bulur Kırmayın  Kazilarinizi Devlet İzni̇ İle Yapin...
   
 2. ayhan37

  ayhan37 süper moderatör

   

Bu Sayfayı Paylaş

Blogger ile Paylaş
define isaretleri