1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Cinler define yerlerini biliyorlar mı?

'Cinler ve Tılsım' forumunda cengiz tarafından 17 Ocak 2018 tarihinde açılan konu

 1. cengiz

  cengiz ADMINISTRATOR

  Definecilerin en çok merak ettiği şeylerden biri de cinlerin define yerlerini bilip bilmediğidir. Evet belki tılsımlı bir definenin başında bir takım varlıklar olabilir. Tabi bir de işin içine sahte Cinci Hocalar da girince ortalık epey karışıyor. Şu konuya önce bir açıklık getirelim. Hiç bir cin bir insana şurada bir define var demez. Kısacası alay eder insanoğluyla.


  Öncelikle cinnin menşeine baktığımızda yaratılışı ateştir. Kısacası şeytanın bir başka çeşididir diyebiliriz. Şeytanın insanı sürekli kandırmaya programlı bir varlık olduğunu düşünecek olursak bu teori hiç de boş değil. Evet Cinler definelerin yerlerini bilirler fakat tutup da bunları insanlara söylemezler. işte bana falan hocanın cini burada define var gibi yalanlara Sakın ola sakın düşmeyin. emin olun ki define işinde birçok dolandırıcı yöntemi var. bu dolandırıcılar sizlerin şevkini arttıracağını olmadık bir zamanda tüm ümitlerini izi yok edebilir. Hatta bununla kalmayıp maddi olarak da sizleri epey yıpratan bilirler.

  Bunları söylerken şu hususa dikkat etmenizi isterim. Definelerde birçok tılsım vardır. Bu tılsımların veya büyülerin amacı defineyi yabancı ellerden korumaktır. Bazen karşınıza bir yılan olarak çıkar. Bazen sizi ürkütecek bir ses olarak çıkar. Biz burada cinlerin define yerlerini bilmediğini söylemiyoruz. Ya da buradaki sözlerimizden definelerde tılsım yoktur manası çıkartılmasın. videosunda şeytanı insanın Oradaki şeytanların birçoğunun vaatlerinden biri de define olmuştur. Güya define yerini söyleyecek ve ölümden kurtulacak. İşte arkadaşlar Cinler ve Şeytanlar insanları bu şekilde kaldırmaktadır.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 18 Mart 2018
 2. cengiz

  cengiz ADMINISTRATOR

  Cinler define yerlerini biliyorlar mı? İnsanlara zarar verirler mi?
  Şahit olduğun bir çok Paranormal olay da veya dinlediğim birçok insan da herkes aynı şeyleri söylemeye devam ediyor. İşte bana bir cin geldi. Bana definenin yerini söyledi. Bu akşam gidip o yeri kazacağım. Veya bazı durumlarda işte ben kazarken cin benim yakama yapıştı. kaçmak istedim ondan kaçamadım. Evime kadar takip etti.Bu tarz Paranormal olayları sürekli duyuyoruz. Arkadaşlar şunu unutmayın sizin evinize davetsiz ve sizden izinsiz bir insan girmiş olsa siz onu tekme tokat evden dışarıya atarsınız. İşte hal böyleyken Cinler de toprak altında bulunan bir çok ganimet eşyasını sahiplenmekte ve ondan dolayı sizi rahatsız edebilmektedir. Böyle bir durumda korkmadan Ayetel Kürsi ve Felak Nas surelerini bolca okumanız tavsiye edilir.

  Cinler define yerlerini biliyorlar mı? Sorusuna verebileceğimiz en güzel cevap, Evet biliyorlar. Ancak bu defineyi size yar etmezler.

  Definecilikte önemini gördüğüm en önemli hususlardan biri de defineci hocalar daha doğrusu sahtekar Cinci Hocalar demek daha doğru olur. Bunların işi gücü güya definenin yerini bildiği olurmuş. Cinleri ona define yerlerini söylermiş. Böylelikle elimizde avucunuza bulunan ufak paraları ona verdiğiniz takdirde o yerleri size söylermiş. Arkadaşlar Kendimizi kandırmayalım. Define olduğundan emin olduğumuz bir yere bırakın en yakın Arkadaşlarınızı babanızı dahi sokmazsınız. Kaldı ki defineci hocalar size bu definelerin yerlerini söylesin. Madem biliyor kendi niye almıyor. Aman dikkat edin. Boşunuza paranızı böyle sahtekar tiplere kaptırıpta başınıza iş açmayın.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 18 Mart 2018
 3. suna

  suna Well-Known Member Super moderator

  bilemezler bilselerdi haz.süleyman peygamberimiz öldükten sonra inşaata devam etmişler taki bir kurt bastonunu kemirip yere düşene kadar,sonra bakmış cinler süleyman peygamberin çok daha önce öldüğünü anlamışlar.bedava çalışmışlar okadar
   

Bu Sayfayı Paylaş

Blogger ile Paylaş
define isaretleri