1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Define işaretleri satılırmı

'A dan Z ye define işaretleri ve anlamları' forumunda osman tarafından 10 Eylül 2018 tarihinde açılan konu

 1. osman

  osman Well-Known Member

  Define işaretleri satılırmı

  son zamanlar birçok hurafeden biride define işaretlerinin satıldığı yönünde haberler.arkadaşlar define işareti satan adam birkere defineci değildir ve buna talip olanlar ise samimi değillerdir.define işaretini alanda satanda yanlış yoldadır.define işaretlerini önceden arazilerde çobanlık yapan ve define işaretleri ile ilgili bilgisi olmaya kişiler gördükleri işaretleri anlamadığı için satarlarmış.ama günümüzde teknoloji ile beraber artık insanlar neyin ne olduğunu biliyor.
  define işaretlerini satmak için piyasaya sokanlar genelde sahte yapıyor.sizler kesinlikle bu tür şeylere para vermeyin zarara uğramayın.
  güvenlik yalanı

  define işinde öncelikle dikkat etmeniz gereken bir başka konuda güvenlik olayları.maalesef sahtekarlar bu alandada oldukça etkili.genelde askeri kanattayız derler albayız yarbayız ve şu kadar verirseniz güvenliğin bizde derler.bu yalanlara kananlar genelde dolandırılır.sizler kesinlikle ciddi bir yeriniz varsa mutlaka resmi çalışma yapınız aksi halde kaybınız büyük olur.

  Arkadaşlar işaretsiz define olmaz mutlaka bir işaret bir iz bırakılır.

  Mezarlar ise işaretleri daha basittir nedeni insanoğlu ölülerine kıymet vermesidir,define nasıl aranır
  Günümüzde hala devam eden gelenek bizler mesala taş veya mermerden etrafını çeviriyoruz.Bu gekenek 5000 yıldan öncesine kadar var olduğunu çıkan emareler bizlere gösteriyor.Bizler gene mezar define si ararken saygılı olalım.
  Aslında büyük definelerde vardır çoğunun işaretleri ni zaman kapatmıştır.

  Peki bunlar gerçekmi DEVAMI İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 18 Eylül 2018

Bu Sayfayı Paylaş

Blogger ile Paylaş