1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

en iyi define dedektörleri

'Define Dedektörleri - Dedektör Kullanım Teknikleri' forumunda osman tarafından 10 Eylül 2018 tarihinde açılan konu

 1. osman

  osman Well-Known Member


  en iyi define dedektörleri

  Dedektör Fiyatı Dedektör Derinliğine Etkili Midir?
  Dedektörlerin Çok Çeşitli Olduğunu Belirtmiştik. Ayrıca Arazi Yapısı, Arama Şartları Ve Hedeflenen Objelerin Cinsi De Farklıdır. Bu Farklılıklara Göre Her Dedektörün Kendi Içinde Öne Çıkan Üstün Yanları Vardır. Buradaki En Önemli Nokta, Doğru Şartlar Ve Hedefler Için Doğru Dedektörü Seçmektir.

  Örneğin; Bir Define Dedektörü Ile Yüksek Mineralli Bir Arazide Küçük Cüruf Altın Aramak Doğru Değildir. Zaten Define Dedektörlerinin Yapılış Amacı Yüzeydeki Ufak Metalleri Görmekten Ziyade Derindeki Büyük Hedefleri Algılamaktır. Bu Şekilde Yüzeydeki Küçük Metallerin Yanıltıcı Etkisi Ile Kullanıcıyı Meşgul Etmemektir.

  Define Dedektörü Tespiti
  Zira, “Define Dedektörü” Büyük Ve Oldukça Derin Hedefleri Tespite Yöneliktir. Üst Düzey Define Dedektörleri Boşluk Ve Metal Etkilerini Ayırt Edebilir. Hassas Ve Küçük Objelere Karşı Daha Az Duyarlıdır. Define Dedektörleri Ile Amaçlanan Çok Daha Büyük Hedeflerler Olup, Dedektör Ailesi Içerisinde Üst Segment Cihazlardır. Genelde Defineciler Çok Pahalı Cihazların Daha Çok Iş Göreceğine Inanmaktadırlar. Oysaki Rezistivite Cihazları Vardır. Bu Pahalı Cihazlar Define Amaçlı Kullanılamayacağını Define Için Metal Ve Boşluk Tespit Edebilen Cihazlara Ihtiyaç Duyulmaktadır.

  Oysa “Altın Dedektörü” Küçücük Metallere, En Yoğun Olarak Da Altın Metaline Karşı Çok Hassastır. Küçük Objelere Karşı En Duyarlı Olabilecek Prensipte Üretilmiştir. Define Dedektörünün Gözden Kaçırabileceği Tüm Değerli Ve Altın Metalleri Tespit Edebilir.

  DEVAMI İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ
   
  ayhan37 bunu beğendi.
 2. ayhan37

  ayhan37 süper moderatör

  garret atmax hakkında bilgisi olan kullanan arkadaşlar varmı ayarlar hakkında bilgi almak istiyorum mümkünse tşkk
   
  Definebilimi.com bunu beğendi.
 3. Definebilimi.com

  Definebilimi.com DEFİNE BİLİMİ Site Yetkilisi

  tektekciler kullanıyor 5 bilemedin 10 santim
   
  ayhan37 bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş

Blogger ile Paylaş