1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

gri civa nedir satılırmı!

'Define Sohbeti' forumunda cengiz tarafından 6 Şubat 2018 tarihinde açılan konu

1. cengiz

cengiz ADMINISTRATOR

gri civa nedir satılırmı!

tmp885661673287843840.jpg

Arkadaşlar Çoğu Insanın Bildiği Yasal Bir Civa Türü.uzun Zamandır Sohbeti Olur Hatta Yüksek Rakamlar Vaad Edilir.ancak Aranan Şartlar Bir Türlü Bulunmaz.piyasada Dolaşanlar Aktarlarda Satılan Türler.civa fiyatları ama O Piyasalar Da Dolaşan Civa Değeri Aktarlarda 100 Tl Den Satılıyor.şimdi Olayın Birazda Profosyonel Tarafından Bakalım.cıva; Toprak, Su, Ve Havada Bulunan, Sembolü Hg Ve Atom Numarası 80 Olan Bir Elementtir. Zehirli Olan Bu Element Isıtıldığında Ve Oda Sıcaklığında Buharlaşır. Cıvanın Kendisi Zehirli Olduğu Gibi Bileşenleri De Oldukça Zehirlidir. Erime Noktası -38,9 Derece, Kaynama Noktası 356.6 Derecedir. Oda Sıcaklığında Sıvı Olan Tek Metal Olmasına Rağmen, Herhangi Bir Metalden En Küçük Sıvı Aralığına Sahiptir. -38.83 ° C’de Katı, 356.7 ° C’de Bir Gaz Haline Gelir. Cıva, Yedi Istikrarlı Izotopa Sahiptir. Doğada En Bol Olanı, Cıvanın Yaklaşık %30’unu Oluşturan Cıva-202’dir. Cıva, Periyodik Cetvelin Onikinci Sütunundaki Üçüncü Unsurdur. Bir Geçiş Metali Olarak Sınıflandırılır. Civa Atomları, En Bol Izotopda 80 Elektron Ve 80 Proton Ile 122 Nötrona Sahip.civa fiyatları
    DEFİNE İŞARETLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Not.arkadaşlar Özellikle Şunu Belirteyim civa fiyatları Konusunda Alıcı Değil Aracılık Yapıyoruz Ve Kimsenin Ayağına Şartlar Oluşmadımı Test Için Gitmiyoruz, detaylı bilgi için altta verdiğim linki tıklayın

CİVA ALIM SATIMI

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 27 Kasım 2018
    Tuna, Definebilimi.com ve suna bunu beğendi.
  2. Tuba85

Tuba85 yeni üye

Cengiz bey merhaba ben ilgileniyorum,iletişime gecermsnz benimle.
    tubatuanaisci@gmail.com

Definebilimi.com bunu beğendi.
  3. Definebilimi.com

Definebilimi.com DEFİNE BİLİMİ Site Yetkilisi

tuba85 kendinizi kısaca tanıtınız

4. Tuba85

Tuba85 yeni üye

Kendinizi tanıtınız derken.burda ki acılan konuya istinaden yazdim.alicim hazırdı ozmn ve urun ariyordum.

5. Şerafeddin

Şerafeddin yeni üye

Bnde 500 gr cıva var 14.30 geliyor ulaşım için 0532 592 70 52 Şerafettin Altındağ

Definebilimi.com bunu beğendi.
  6. Definebilimi.com

Definebilimi.com DEFİNE BİLİMİ Site Yetkilisi

7. Sadiq

Sadiq yeni üye

Merhaba 14.65 lik civa var 800 gr satilik yalnizca ciddi alicilar yazsin

Bu Sayfayı Paylaş

Blogger ile Paylaş
define işaretleri