1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

hatchback arabalar

'Faydalı Bilgiler' forumunda suna tarafından 4 Aralık 2018 tarihinde açılan konu

 1. suna

  suna Well-Known Member Super moderator

  hatchback arabalar
  2018 Toyota Camry Hybrid
  [​IMG]  Toyota camry hybrid i̇yi bir araba mı?


  Toyota camry hybrid, diğer hibrit ve orta ölçekli otomobillere kıyasla mükemmel bir seçim . Birçok hibrit rakipten daha iyi yakıt ekonomisi alır ve sürüş kalitesi tüm gün pürüzsüzdür. Her iki koltuk sırası da yolcuların rahat etmesi için bolca alan sunuyor. Toyota pili arka koltuğun altına yerleştirdiği için, camry hybrid artık diğer hibrit sedanlardan daha fazla kargo odasına sahip.
  Elbette, camry hybrid'e, sizi korkutmaması gereken birkaç zayıf nokta var. Diğer melezlerin nimbler kullanımı vardır, ancak yeni camry hybrid daha sportif görünmek ve her zamankinden daha fazla sürüş yapmak için daha çekicidir. Hala camry'deki apple carplay ve android auto gibi en yeni teknolojileri alamıyorsunuz. Yine de, araç hala çok sayıda sürücü yardım teknolojisi de dahil olmak üzere uzun bir standart ve mevcut özellikler listesine sahiptir.
  Toyota camry hybrid'i almalı mıyım?

  Yeniden tasarlanan camry hybrid, ortadaki en iyi karma melez seçimlerden biridir ve mutlaka kontrol edilmesi gereken otomobiller listenizde olmalıdır. Yine de dikkate değer başka çekici melez seçenekleri vardır. Honda accord hybrid mükemmel yakıt ekonomisi tahminleri, lüks bir iç mekan ve bol sahiptir. Daha sonra melezler için altın standart var - toyota prius . Küçük kompakt otomobil sınıfında yer almasına rağmen , prius camry hybrid'den daha fazla kargo alanına sahip ve daha az maliyetli. Camry hybrid mükemmel bir arabadır, ancak ağınızı biraz daha geniş yapmak isterseniz, bunlar iki iyi alternatiftir.  Camry hybrid, accord hybrid ve prius'u karşılaştırın »  Yeni veya kullanılmış bir toyota camry hybrid almalı mıyım?

  Camry hybrid, 2018 için tamamen yeniden tasarlandı. Performans, yönetim kurulu genelinde geliştirildi: hibrit güç aktarımı, 8 beygir gücü elde ederken (208, 2017'nin 200 beygir gücüne karşı), yakıt ekonomisi, şehirdeki 51 mpg'ye ve karayolu üzerinde 53 mpg'ye güç katıyor. (karşılaştırma yapmak gerekirse, 2017 modeli sadece 42/38 mpg şehir / otoyoluna kadar kazanmıştır.) yeni bir sport sürüş modu ve geliştirilmiş kullanım, camry hybrid'in genel performans pirzolarını da arttırmaktadır. Tüm 2018 camry hybrid kaplamaları, bir çarpışma öncesi uyarı sistemi, direksiyon asistanı ile şerit kalkış uyarısı ve adaptif cruise control dahil olmak üzere birçok gelişmiş güvenlik özelliği ile standart olarak gelir. Bu özellikler sadece önceki neslin en üst kısmında mevcuttu.  Kullanılmış bir 2017 veya daha eski bir camry hybrid için alışveriş yaparak paranızı tasarruf etmeniz mümkündür ( örneğin, yeni modele kıyasla 2016 camry hybrid ile muhtemelen binlerce dolar ), ancak aracın 2018 avantajlarından yararlanmayacaksınız. Yeniden tasarlamak. Daha eski bir modeli düşünüyorsanız , 2018 modelinin uzun iyileştirme listesi olmadan yaşayabileceğinize karar vermenize yardımcı olmak için 2017 camry hybrid incelememizi okuduğunuzdan emin olun . Ardından, kullanılmış araçlarda tasarruf ve indirimler hakkında bilgi edinmek için kullanılmış araba fırsatları sayfamızı inceleyin.  2016, 2017 ve 2018 toyota camry hybrid'i karşılaştır »  Sizin i̇çin araştırma yaptık: analiz edilen 24 değerlendirme

  2018 toyota camry hybrid tam incelememizde, en iyi satın alma kararını vermenize yardımcı olmak için, güvenlik değerlendirmeleri, güvenilirlik verileri ve sahiplik tahminlerinin maliyeti ile birlikte onlarca profesyonel değerlendirmeyi araştırdık.  Bize neden güvenebilirsiniz?

  Abd haberleri en i̇yi otomobil, 2007'den bu yana araçları sıralamakta ve incelemektedir ve ekibimiz, otomotiv endüstrisinde toplam 75 yıllık deneyime sahiptir. Objektiviteyi korumak için, araba şirketlerinden teşvik veya pahalı hediyeler kabul etmiyoruz ve dış bir ekip sitemizdeki reklamları ele alıyor.

   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 26 Şubat 2019

Bu Sayfayı Paylaş

Blogger ile Paylaş
define isaretleri