1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

hazine işaretleri anlamları

'Define İşaretleri' forumunda Definebilimi.com tarafından 20 Haziran 2018 tarihinde açılan konu

 1. Definebilimi.com

  Definebilimi.com DEFİNE BİLİMİ Site Yetkilisi

  hazine işaretleri anlamları
  maxresdefault.gif

  Değerli Arkadaşlar işaretlerin anlamları
  Define Işaretleri, Hazine Arayanların Ve Hazine Bulmak Isteyenlerin, Arazide Dikkat Etmesi Gereken En Önemli Sembollerdir. Define Işaretleri Yardımıyla Gizlenmiş Girişleri, Mahzenleri, Gömüleri Ve Gizli Hazineleri Bulabilirsiniz. Bu Sembolleri Okumak Belli Bir Bilgi Birikimi Gerektirir.

  DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN>>>>>>> BURAYA TIKLAYINIZ <<<<<<<<


  Sitemiz Olan definebilimi.com Olarak Bu Konuda Sizlere Yardımcı Olmak En Önemli Amacımız.fotoğrafla arama
  Sunu Çukurları Yani Yuvarlak Oymalar Mezarları Temsil Etmektedir Ve Mezarları Çok Fazla Uzakta Değildir Definecilikte Çokça Karşılaşılan Define Işaretlerindendir Yön Ve Mesafe Tespiti Için Yardımcı Işaretlerden Faydalanmak Gerekir. %90 Lık Bölümünde Mezarı 20 Metreyi Geçmemiştir.
  Kadim Medeniyetler, Definelerini Diğer Insanlardan Korumak Için Bir Dizi Tuzak Ve Engeller Kurgulamışlardır. coğrafi Yabancıları Ve Avcıları Uzak Tutmak Ve Uyarmak Için Sıklıkla Şimşek Işaretini Define Bölgesinde Ve Girişlerinde Kullanmışlardır.define avcısı
  Define Işaretleri, Yüzyıllar Boyu Yaşam Süren Kişilerin Değerli Eşyalarının Bulunmasına Yardımcı Olan Ve Önemli Anlamlar Içeren Işaretler Olarak Bilinmektedir. Toprak Altına Saklanmış Olarak Bulunan Madeni Para, Külçe Altın, Gümüş Ve Kıymetli Eşyalar Için Oldukça Farklı Işaretlerle Yol Izlenimi Yapılmıştır. Bu Işaretler Bulundukları Dönem Içerisinde Yaşayan Kişilerin Bulunan Coğrafik Bölge Üzerinde Yaşayıp Yaşamadıklarını Incelemek Ve O Yoldan Gitmek Için Bulunan Işaret Ve Anlam Yüklü Bulgular Olarak Bilinmektedir. En Önemli Işaret Genellikle Tarihi Olan Yerler Olarak Bilinir.heykel iskender Çünkü Bundan Yüzyıllar Öncesine Dayanan Hazine Ve Eşyaların Toprak Altında Saklı Kalabilir Olmasıdır. Define Işaretleri Çok Farklı Işaretler Olarak Geçmektedir. Bunlar Kaya, Hayvan, Su, Gibi Işaretlerine Dayanmakla Başlar. Eski Yıllarda Veya Şimdiki Zamanda Yaşayan Çoğu Insan Sakladığı Veya Gizli Tutmak Istediği Eşyalara Farklı Işaretler Katar Ve Şifre Gibi Saklar. iskender parası

  Tümülüs Benzeri Yerlerde Yapım Ve Gömülüş Aşaması Bittikten Sonra, Yabancıların Bölgeye Yaklaşmaması Tuzaklar Kurulabilir. Bu Tedbirlere Rağmen Yasaklanan Alana Yaklaşan Kişi Eğer Yakalanırsa Genellikle Öldürülür Veya Ağır Cezalara Çarptırılır. Bu Uygulamayı Zaman Sınırsız Uygulamak Için Definelerde Tuzaklar Tercih Edilir. Bu Tuzaklar Genelde Yıldırım Ya Da Şimşek Işaretiyle Kişiye Ifade Edilir.

  Siz De Merak Ettiğiniz Her Türlü Define Işaretini Bize Iletebilir, Birlikte Bu Zenginliklere Kavuşmamız Yolunda Önemli Bir Adım Atabiliriz.


  DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN>>>>>>> BURAYA TIKLAYINIZ <<<<<<<<
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 29 Ekim 2018
Etiketler:

Bu Sayfayı Paylaş

Blogger ile Paylaş
define işaretleri