1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

kolay nasıl para kazanılır

'Faydalı Bilgiler' forumunda suna tarafından 20 Aralık 2018 tarihinde açılan konu

1. suna

suna Well-Known Member Super moderator

kolay nasıl para kazanılır

internetten nasıl para kazanılır

adsense den nasıl para kazanılır

değerli arkadaşlar özellikle bilgisayarda çok vakit harcayanlar dikkat!! evde veya cepte fark etmiyor eğer bilgisayarda takılıyorsanız ve internette kayıp zamanım çok oluyor diyorsanız bu yazıyı iyi okuyun.
    arkadaşlar sizlere çok basit internetten nasıl para kazanılır anlatayım.öncelikle en sevdiğiniz araştırmaktan mutlu olduğunuz veya kişisel beceriniz varsa bunları paylaşmak için bir site kurun.site kurmaya param yok veya ben site işalerinden anlamam diyorsanız ozaman dikkat bedava site kurma şansımız var mesela bu site bedava kurulmuştur İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ
    arkadaşlar google sizler için blogger diye bir paylaşım yapabileceğiniz bir site kuruyor.ve sonra burada gördüğünüz adsense reklamlarına kayıt olup yayınlarınızda paylaşıyorsunuz ve başlıyorsunuz para kazanmaya.
    bu sitete kişisel hiç reklam yoktur tamamı adsense den geliyor,yani reklam yayınlamak için firma sahiplerinle görüşmenize gerek kalmıyor.açtığınız blogger oturdumu artık bişey yapmaya gerek o para tanımladığınız hesaba otomatik gelir.eyer yardıma ihtiyaç duyarsanız ben ücretsiz yardım ederim.
    reklam nasıl işliyor diye soracak olursanız sitenize gelen ziyaretciler reklama tıklıyor ve tıklama ücreti anında adsense de kayıt oluyor.ücret tamamen ziyaretciden gelen tıklamalara bakıyor.
    ayrıca sitemize bağlı worldpress sitemiz incelemek için tıklayınız bu tür bir sitede açabilirsiniz ancak en kolay blogger dir.

Bu Sayfayı Paylaş

Blogger ile Paylaş
define isaretleri