1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

mercedes b

'Faydalı Bilgiler' forumunda suna tarafından 4 Aralık 2018 tarihinde açılan konu

 1. suna

  suna Well-Known Member Super moderator

  mercedes b
  MERCEDES SERVİS B
  [​IMG]

  Mercedes-benz özel olarak yüksek nitelikli servis çalışanları ile çalışır. Sadece yüksek eğitimli personelimiz aracılığıyla mercedes-benz yetkili servisinden yararlanabilirsiniz.
  Araba servis kolaylığı - i̇htiyaçlarınıza uygun bir dizi seçeneğimiz var. Arabanızı bizimle birlikte bırakabilir veya aracınızı servis ederken salonda bekleyebilirsiniz.
  Şeffaf fiyatlandırma - her hizmetten sonra müşterilerimize ayrıntılı bir fatura açıklanır ve hangi hizmet için ödeme yaptığınıza dair net bir genel bakış sunar.
  Hizmet öncesi kontrol -
  Araç sağlık kontrolü - her serviste, aracınızın yol için uygun olduğundan emin olmak için son bir kontrol gerçekleştiririz.
  Ücretsiz hizmet ölçümü güncellemeleri - mercedes-benz aracınızı güncellediyse, gerekli değişiklikleri ücretsiz olarak bilgilendirir ve uygularız.
  Mercedes-benz genuineparts - yalnızca orijinal mercedes-benz yedek parçaları güvenlik ve dayanıklılık açısından en yüksek kalite standartlarını karşılar.
  Güncel mercedes-benz servis kaydı - hizmetlerimiz olağanüstü ve şeffaftır. Her müşteri aldığı hizmet ve neden gerekli olduğu konusunda ayrıntılı olarak bilgilendirilir. Mercedes-benz servis kaydınızı sürdürerek, ikincil piyasada satmaya geldiğinizde aracınızın değerini artırabilir.
  Mercedes-benz car clean - her servisten sonra arabanız içten ve dıştan temiz bir şekilde geçer. Müşteri hizmetlerini memnuniyetle karşılayacağımıza inanıyoruz, böylece servisinizden sonra aracınızın kusursuz bir durumda olmasını garanti ediyoruz.
  Aşağıda, hizmet a ve hizmet b'de yer alabilecek öğelerin bir örneğini bulacaksınız. Bu örnekte, servis sayfaları yılda 15.000 km çalışan bir mercedes-benz aracına ilişkindir ve kapsanan ürünler modeller arasında farklılık gösterebilir. .
   

Bu Sayfayı Paylaş

Blogger ile Paylaş
define isaretleri