1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

operasyonel filo kiralama

'Faydalı Bilgiler' forumunda suna tarafından 9 Eylül 2018 tarihinde açılan konu

 1. suna

  suna Well-Known Member Super moderator

  operasyonel filo kiralama rentecar
  502380071712.jpg


  Aracın Kiralama Şirketine Ait Olduğu, Işleten Sıfatı Ile Müşterilerimizin Kullanımına Sunulan, Yakıt, Yol, Köprü Ücretleri Dışındaki Masraflarını Tek Bir Kira Bedeline Indirgeyen Finansal Araç Edinim Yöntemidir.

  Vdf Filo Müşterilerine Esnek Çözümler Sunmaktadır. İhtiyacınıza Göre Hizmetleri Şekillendirebilir, Ihtiyacınız Olmayan Hizmete Daha Fazla Ödemek Zorunda Kalmazsınız. Örneğin Lastik Değişim Kilometresini, Kasko Tipini, Hasar Onarımı Ve Bakım Sırasında Size Verilecek Yedek Araç Segmentini Kendiniz Belirleyip Ihtiyacınıza Göre Teklif Alabilirsiniz.
  Operasyonel Kiralama, Şirketlerin Öz Sermaye Kullanmaksızın; Amortisman, Nakit Yönetimi, Bakım, Onarım Vb. Işletim Maliyetleriyle Birlikte Hırsızlık, Zarar Görme Gibi Maddi Kayıp Risklerini De Üstlenecek Profesyonel Şirketlerce Araç Filo Ihtiyaçlarının Uygun Koşullarda Ve Uzun Dönemde Karşılanmasıdır.
  Neden Operasyonel Kiralama?

  Şirketinizin Filo Yönetimini Profesyonel Bir Filo Kiralama Şirketine Devretmekle, Öz Sermaye Yatırımı, Araç Satın Alım Finansmanı Yapmaz; Süreç Sonunda Da Aracın 2. El Satışıyla Ilgi Konularla Ilgilenmezsiniz. Ayrıca, Filo Kiralama Için Yaptığınız Tüm Harcamaları Şirketiniz Için Gider Olarak Kaydedebilir, Bu Yolla Vergi Yönetimi Yapabilirsiniz.
  Profesyonel Bir Filo Kiralama Şirketiyle Çalıştığınızda, Bütçe Konusunda Tasarruf Etmenizin Yanı Sıra; Onarım, Bakım, Plaka Tescili, Kasko, Lastik Değişim, Vergi Ve Sigorta Işlemlerine Vakit Harcamayarak, Zamandan Da Tasarruf Edersiniz.
  Filo Kiralamada Uzman Bir Kadroyla Çalışarak Çok Sayıda Avantajdan Faydalanırsınız
  Operasyonel Kiralamanın Sağladığı Operasyonel Avantajlar;
  Filo Yönetiminiz Ile Ilgili Bütün Hizmetleri Tek Bir Tedarikçiden Alırsınız.
  Zaman Ve Kaynak Tasarrufu Sağlayarak Kendi Işinize Daha Çok Zaman Ayırabilirsiniz.
  Araç Filonuza Ait Bütün Giderleri Tek Bir Fatura Ile Takip Edebilirsiniz. Fatura Takip Süreciniz Kolaylaşır, Kağıt Yükünüz Azalır.
  Şirket Aracı Kullanan Çalışanlarınız, Servislerimiz Ve Araçları Ile Ilgili Kesintisiz Destek Alırlar .çalışanlarınız Için Kesintisiz Seyahat Olanağı Sağlarsınız.i̇şinizi Kesintiye Uğratacak Engeller Önlenir.
  7/24 Hizmet Veren Ald Çağrı Merkezi, Aracınızla Ilgili Sorunları Hızlıca Çözer.
  Crm (Müşteri İlişkileri Yönetimi Platformu) Ile Taleplerinize Kısa Süre Içinde Dönüş Gerçekleştirilir, Tüm Talepleriniz Kayıt Altına Alınır
  Sadece Anlaşmalı Yetkili Servislerden Hizmet Alırsınız.
  Yüksek Kalitede Hasar Onarım Ve Bakım Hizmeti Ile Sürücü Güvenliği Sağlanır
  Filo Yönetimi Giderlerinizi Yönetmek Için Danışmanlık, Tco (Toplam Sahiplenme Maliyet) Analizi Ve Raporlama Hizmeti Alırsınız.
  Ald Automotive'in Global Deneyim Ve Uzmanlığından Yararlanırsınız.

  operasyonel filo kiralama
  Finansal Avantajlar

  • Filo Kiralama Yaptığınız Taktirde, Filonuz Için Öz Sermaye Yatırımı Ve Araç Satın Alım Finansmanı Yapmaz, Araç Alımı Için Kullanacağınız Nakit Tutarını Iş Kolunuzla Ilgili Başka Bir Alanda Değerlendirebilirsiniz.

  • Filo Kiralama Için Yaptığınız Tüm Harcamaları Şirketiniz Için Gider Olarak Kaydedebilir, Bu Yolla Vergi Yönetimi Yapabilirsiniz.

  Hizmet Avantajları

  • Filo Kiralama Yaptığınız Taktirde, Filo Yönetiminiz Için Bir Insan Kaynağı Oluşturmak Zorunda Kalmazsınız. Filo Yöneticiniz Yetkili Servisler, Sigorta Firmaları, Lastik Firmaları Gibi Üçüncü Partilerden Sizin Için Ürün Ve Hizmet Satın Alır, Gerekli Takipleri Yapar.

  • Filo Harcamalarınızın Takibi, Kontrolü Ve Denetlemesi Gibi Işlemlerle Uğraşmaz; Araç Kullanıcısının Şikayet Ve Taleplerini Yönetmek Durumunda Kalmazsınız.

  • Belli Aralıklarla Lastik Tedariği, Araçlarınızın Yetkili Servislerden Hizmet Alması, Düzgün Ve Hızlı Hasar Yönetimi, Kesintisiz Yol Yardımı, Ikame Araç Temini Konularında Üstün Hizmet Alırsınız.

  Zaman Yönetimi Avantajı

  • Şirketinizin Filo Yönetimini Profesyonel Bir Operasyonel Kiralama Şirketine Devretmekle Bütçe Konusunda Tasarruf Etmenizi Yanı Sıra; Onarım, Bakım, Plaka Tescili, Kasko, Lastik Değişim, Vergi Ve Sigorta Işlemlerine Vakit Harcamayarak, Zamandan Da Tasarruf Edersiniz. Filo Kiralamayı Tercih Ederek, Kazanacağınız Zaman Ve Işgücünü Şirketinizin Ana Faaliyetine Yönlendirebilirsiniz.

  İkinci El Operasyon Avantajı

  Filo Kiralamayı Tercih Etmekle Kullanmakta Olduğunuz Filo Aracınızın Ikinci El Satış Operasyonu Ile Ilgilenmek Durumunda Kalmazsınız.
   
  Son düzenleme: 9 Eylül 2018

Bu Sayfayı Paylaş

Blogger ile Paylaş