1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Ortak Arıyorum

'Öneriler - Şikayetler - Yardım - Tanışma Konuları' forumunda uzmandefineci tarafından 18 Ağustos 2018 tarihinde açılan konu

Etiketler: Etiket Ekle
  1. uzmandefineci

uzmandefineci yeni üye

Öncelikle yanlış anlaşılma olmasın lütfen rekabet için yada üye çekmek veya reklam yapmak adına yazmıyorum. Dilerseniz bu site kurucuları ile dilerseniz talip olacak kişi yada kişilerle aşağıdaki siteme ortak arıyorum. Dilerseniz bilgi, beceri, deneyimlerimizi sitemde de birleştirebiliriz. Siteme bakmak isterseniz( uzman defineci) adresine girip kontrol edebilir ve şu an bitirmek üzere olduğum sitedeki kaliteyi kendiniz görebilirsiniz. İddia ediyorum kısa zamanda ENler konusunda tek olacak bu sitenin ortağı olmak isterseniz cevabınızı bekliyorum. Saygılarımla.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 19 Ağustos 2018
  2. Definebilimi.com

Definebilimi.com DEFİNE BİLİMİ Site Yetkilisi

siteniniz hayırlı olsun define siteleri çoğaldıkca bir define ci olarak benim hoşuma gider.site işleri kolay değil,sizlere tavsiye izinsiz baclik yapmayın müsade isteseniz tanıtım yazınızı yayınlardım.ayrıca sitenize güvenlik sertifikası alın sitenize güvenli görünsün.sitenin saybi iseniz bana özelden yazabilirsiniz

3. savas

savas Member

sitenizi google spam görmüş çoğu konunuzu silmiş

Bu Sayfayı Paylaş

Blogger ile Paylaş
define işaretleri-civa alım satımı define işaretleri define işaretleri-civa alım satımı