1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

recep tayyip erdoğan rize

'Define Videoları-Haberler' forumunda suna tarafından 12 Ağustos 2018 tarihinde açılan konu

 1. suna

  suna Well-Known Member Super moderator

  recep tayyip erdoğan rize

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Memleketi Rize'de Açıklamalarda Bulundu. Erdoğan: "Abd Stratejik Ortağı Olan Türkiye'ye, 81 Milyonluk Türkiye'ye Sırtını Dönüyorsa Kusura Bakmasın Ve Bu Türkiye'yi Bir Tane Papaza Değişiyorsa Kusura Bakmasın. Biz Bu Yolda Emin Adımlarla Yürüyoruz."
  Cumhurbaşkanı Ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ak Parti Genişletilmiş İl Toplantısı Öncesi Memleketi Rize'de Hemşehrilerine Hitap Etti. Erdoğan, Abd'ye Yüklendi, "Abd Stratejik Ortağı Olan Türkiye'ye Sırtını Dönüyorsa Kusura Bakmasın. Bu Türkiye'yi Bir Tane Papaza Değişiyorsa Kusura Bakmasın. Biz Bu Yolda Emin Adımlarla Yürüyoruz. Biz Stratejik Ortağız. Böyle Davranan Abd Bizi Üzmüştür" Diye Konuştu.
  recep tayyip erdoğan rize

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Açıklamaları Şöyle:

  "Yanimizda Durun, Geri̇si̇ne Karişmayin"

  "24 Haziran'ın Ardından Yeni Bir Dönem Başladı. Parlamanter Sistem Sona Erdi, Başkanlık Sistemi Ikame Edildi. Bu Kararı Siz Verdiniz. Şimdi Bu Yolda Yürüyoruz. Yeni Dönemin Adımlarını Farklı Atacağız. Türkiye'mizi Muassır Medeniyetler Seviyesinin Üzerine Çıkaracağız. Bu Yolda Imanımız Var, Kararlılığımız Var. Bizi Kimse Bu Yolda Durduramaz. Yeter Ki Siz Yanımızda, Arkamızda Durun. Gerisine Karışmayın.
  recep tayyip erdoğan rize
   

Bu Sayfayı Paylaş

Blogger ile Paylaş