1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

yaşarken etmemiz gereken güzel dua

'İslam Tarihi' forumunda Definebilimi.com tarafından 31 Mayıs 2018 tarihinde açılan konu

1. Definebilimi.com

Definebilimi.com DEFİNE BİLİMİ Site Yetkilisi

upload_2018-5-31_0-38-39.png upload_2018-5-31_0-38-39.png
    Değerli arkadaşlar,bulunduğumuz zamanda, eşimiz dostumuz diğer illerde tanıdıklarımız var.
    Zor zamana düştüğümüzde ailemiz anne babamız ve para gücümüz var.
    bir şekilde bu dünyada işlerimizi yürütüyoruz.ancak hiç düşündünüz mü öldüğümüzde yanımızda kimse olmayacak.
    ölmeden önce yaşarken bir şansımız var (ÖLDÜKTEN SONRA HİÇ TANIMADIĞIMIZ BİRİLERİ BİZE YARDIMCI OLACAKTIR.)
    nasılmı olacak bu şimdi okuyacağınız yazıları sesli ve kalpten okuyunuz.
    ALLAH IM birazdan okuyacağim fatiha süresini, ilk insan hz. adem de dahil olmak kaydıyla içinde allah sevgisi olan,hatta dünyaya
    gelip allah ismini bile diyemeden ahret hayatına geçen tanımadığım ve tanıdığım tüm ölmüş insanların ruhuna okuyorum kabul et yarabbi,
    okuyacağımız fatiha süresinin rahmetini şimdi onlara hissettir,ve bizi ahiretinde yanlız çaresiz bırakma yarabbi,
    ALLAH IM ben ister istemez günahlara giriyorum belki benim duam makamında kayda alınmaz,o halde alemin son sevgilisi hiç günaha
    bulaşmamış peygamber efendimiz HZ. MUHAMMED (S.A.V.) mi bu duayı hiç tanımadıklarımaza ve tanıdıklar için okuduğumuza şahit tutuyoruz.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 16 Eylül 2018
  2. suna

suna Well-Known Member Super moderator

aminn

Bu Sayfayı Paylaş

Blogger ile Paylaş